Blacklist-zakazniku.czStaňte se obchodním zástupcem Blacklist-zakazniku.cz


Rozšiřte portfolio svých nabízených služeb o jedinečnou službu Blacklist-zakazniku.cz. Jedná se o novou webovou aplikaci evidence nespolehlivých zákazníků s následnou správou pohledávek vůči těmto zákazníkům.

Proč nabízet tuto službu internetovým obchodům?

Bohužel se v dnešní době rozmáhá nový nešvar zákazníků ve formě objednávek stejného zboží z více internetových obchodů za účelem co nejrychlejšího doručení. Zákazník vyzvedne první doručenou objednávku a zbytek objednávek se pak vrací zpět internetovým obchodům, čímž jim vznikají zbytečné náklady za dopravné, které musí dopravci zaplatit. K těmto nákladům můžeme ještě připočítat např. balné, náklady práce, reklamu apod.

Většina internetových prodejců řeší problém s nevyzvednutými zásilkami interním blacklistem zákazníků, což bohužel není moc efektivní řešení, protože nezabrání nespolehlivému zákazníkovi v objednávce v jiných internetových obchodech.
Pokud však budeme sdílet informace o nespolehlivých zákaznících napříč všemi internetovými obchody, dostaneme do ruky nástroj pro maximální omezení takového chování.

Mnohem vyšší efektivity bude dosahovat i následné vymáhání pohledávek dlužného dopravného. Nespolehlivému zákazníkovi bude hrozit, neuhrazením dlužného dopravného, zákaz objednávek na dobírku nejen v jednom internetovém obchodě, ale také ve všech ostatních eshopech.

V čem spočívá činnost obchodního zástupce Blacklist-zakazniku.cz?

Činnost spočívá především v aktivním oslovování internetových obchodů s nabídkou našich služeb. Na českém trhu působí cca 36 200 internetových obchodů a konkurence s podobnou službou v podstatě neexistuje.

Po registraci obchodního zástupce získáte svůj unikátní PROMO kód, který slouží internetovým obchodům k získání bonusu ve výši 200 Kč. Jakmile internetový obchod využije Váš PROMO kód, získáváte na svůj účet prémii ve stejné výši.
Věříme, že zvolená obchodní strategie ve spojení s nulovou konkurencí, usnadní obchodníkům získávání nových registrací a tím i prémií.

Co je potřeba k činnosti obchodního zástupce Blacklist-zakazniku.cz?

K činnosti je potřeba vlastnit živnostenské oprávnění.